Čát Čapát
Vynikající chuť...
Produkty

Jedná se o jedinečnou, lahodnou (labužnickou) a exkluzivní pochoutku. Nabízíme Vám zdravé mlsání k jakékoliv přiležitosti. Každá směs obsahuje vzácné indické byliny a koření, které napomáhájí nejen lepšímu trávení, ale jsou bohaté i na živiny a vitamíny, které mají pozitivní účinky na náš imunitní systém.

Ideální jsou k vínu, pivu či jinému alkoholu. Take jsou vhodné jako využití v kuchyni jako perfektní přísada do různých jídel nebo do polevky. Indická zdravá směs

Nepálivá, jemně slaná směs je vynikající jako zdravé mlsání, ale také jako kulinářská specialita. Její originální složení obohacené o indické koření může totiž z vaší polévky či salátu udělat exotickou delikatesu. Cizrnová mouka, čočka a hrách jsou hlavními ingrediencemi této směsi. Jedná se o luštěniny, které jsou bohatým zdrojem vápníku, železa a vitamínu E, nepostradatelná složka pro děti a těhotné ženy.

Bohatý zdroj minerálů, vlákniny a vitamínu B, E a C.

Složení: cizrnová mouka, čočka, hrách, mořská sůl, mango prášek, černý pepř, kmín, asafoetida, karambol semena, řepkový olej, paprika, zázvor, skořice


Hmotnost: 75g / 250g / 500g 


 

Zdravé cizrnové nudličky

Cizrnové nudličky mají nepálivou, jemně slanou chuť. Hodí se k přímé konzumaci jako zdravé mlsání, ale také jako kulinářská specialita. Originální složení obohacené o indické koření může totiž z vaší polévky či salátu udělat exotickou delikatesu.

Bohatý zdroj minerálů, vlákniny a vitamínu B, E a C.

Složení: cizrnová mouka, mořská sůl, mango prášek, černý pepř, kmín, asafoetida, karambol semena, řepkový olej, paprika, zázvor, skořice

Pro zachování kvality po otevření uložte do vzduchotěsné nádoby.

Hmotnost: 150gZdravý mix s kari rýží a ořechy


Originální nepálivá směs dodá vašemu tělu potřebné výživné látky a energii a ještě si pořádně pochutnáte. Lahodná a jemná chuť rýže, kešu, ořechů, mandlí, arašídů a sezamu je obsažena v této jedinečné směsi bohaté na nutriční hodnoty, minerály a vitamin.
 

Bohatý zdroj minerálů a vitamínů. Ořechy pozitivně působí na cévní choroby, pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a regulují krevní tlak.

Složení: rýže, kešu ořechy, mandle, arašídy, rozinky, sezam, cukr, kurkuma, slunečnice loupaná, tykev jádra, řepkový olej, kyselina citrónová, Čát Čapát koření.


Hmotnost: 100g / 250gZdravé ořechy s chutí Indie

Originální nepálivá směs ořechu dodá vašemu tělu potřebné výživné látky a energii a ještě si pořádně pochutnáte.

Bohatý zdroj minerálů a vitamínů. Ořechy pozitivně působí na cévní choroby, pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a regulují krevní tlak.

Složení: kešu ořechy, mandle, arašídy, rozinky, sezam, cukr, kurkuma, slunečnice loupaná, tykev jádra, řepkový olej, kyselina citrónová, Čát Čapát koření.

Hmotnost: 100g a 250g  

 

O násProduktySeznam prodejních místKontakt